ISBN9789949972852

Vaimustav värviraamat tüdrukutele

Autor
Hannah Davies
Hannah Davies(Autor)

Hannah Davies – väga andekas illustraator, kellel on oma kordumatu, ebatavaline loomestiil. Ta on pärit Swansea linnast...

Tutvu lähemalt
IllustraatorHannah Davies

5.99

Laos. Tarne 1-3 tööpäeva.
Tootekood: 9789949972852 Kategooria: Sildid: , ,
ISBN

9789949972852

ILMUMISAASTA

2016

MÕÕT

210 х 297 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

48

ILLUSTREERIJA
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Selles värviraamatus saab värvida enda soovide järgi väga detailirohkeid, filigraanseid pilte. Mängulised Veneetsia maskid, imeliste mustritega liblikad, kaunid kübarad – leht lehe järel saab siin luua väikesi kunstiteoseid. See eriline värviraamat ergastab fantaasiat ja aitab parandada keskendumisvõimet. Detaile armastavatele väikestele kunstnikele alates 7. eluaastast.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Vaimustav värviraamat tüdrukutele”
Autori(te)st

Hannah Davies – väga andekas illustraator, kellel on oma kordumatu, ebatavaline loomestiil. Ta on pärit Swansea linnast (Lõuna-Wales), kus ta elab ja töötab tänaseni, saades inspiratsiooni kohalikest maastikest, ookeanist, pildinäitustelt ning samuti fotograafiast. Tema illustratsioonid meenutvad kalliskividest mosaiiki, milles on jäädvustatud kaunist loodust, merd ja ümbritsevat elu. Tema töödele on iseloomulik detailide rohkus, milleks ta kasutab väikeseid ja erksaid dekoratiivdetaile ning rohkelt mustreid. Kõik see näeb välja küllaltki originaalne, sümpaatne ja armas. Ta töötab kiiresti ja on väga entusiastlik. Hannah on teinud koostööd paljude disainifirmadega, andes oma panuse disaini, kirjastamisse, reklaami ja paljusse muusse.