ISBN9789949695775

Pildid beebidele. Park

Pārdots

SKU: 9789949695775 Category: Tagi: ,
ISBN

9789949695775

Izdošanas gads

2021

Izmērs

130 х 130 mm

Lappušu skaits

12

Vecums
Formāts
Apraksts

Apraksts

Pargis on nii huvitav! Aga mida teha siis, kui akna taga on halb ilm ja lapsega jalutama minek ei ole kõige parem mõte? Sellisel juhul aitab raamat „Park” sarjast „Pildid beebidele“, mis on parim õppevahend noortele lugejatele. Olles mugav ja ohutu, lastele juba sünnist saadik köitev ja kergesti mõistetav, saab sellest asendamatu abiline ümbritseva maailma tundmaõppimisel.

Lakoonilises värvigammas suured kujutised suunavad lapse pilgu pildile, soodustades sellega silmanägemise arengut. Suuremaks kasvades saab laps raamatut iseseisvalt uurida. Tugevast kartongist leheküljed ja lõõtsakujuline mugav vorm on käepärased isegi väikelapse kohmakatele sõrmedele. Pildid vahelduvad kergesti üksteise järel, kutsudes lapsel esile eheda vaimustuse oma oskustest.

Raamat „Park” on tõeline seiklus väikese rübliku jaoks! Siin saab tutvuda ulja pardipojaga, mängida helisevat palli ja jälgida veetlevat liblikat. Igal pildi all on tekst, mis tutvustab lapsele uusi sõnu ja teeb raamatust universaalse õppevahendi 0-3-aastastele lastele.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Pildid beebidele. Park”
Par autoru(-iem)