ISBN9789949695133

Puudutan ja õpin: Meri

IlustratorsAnna Gensler

Pārdots

SKU: 9789949695133 Category: Tagi: , ,
ISBN

9789949695133

Izdošanas gads

2020

Izmērs

175 х 175 mm

Lappušu skaits

10

Vecums
Ilustrators
Formāts
Apraksts

Apraksts

Väikelapsed õpivad oma esimestest eluhetkedest alates nende jaoks tundmatut maailma tundma taktiilsete aistingute abil. Iga päevaga muutub huvi kõige uue vastu üha suuremaks. Aga kui palju kõike seisab neil veel ees tundma õppida!
Taktiilsete vahetükkidega raamat „Meri” on loodud spetsiaalselt teadmishimuliste väikelaste jaoks ja on suunatud sensoorsete aistingute arendamiseks. Isegi kõige nooremate lugejate jaoks lihtsaid ja arusaadavaid luuletusi on täiendatud erksate illustratsioonidega.
Värvikas kaaneümbris on nii meelitav! Sõbralik kala justkui kutsub haaravat veealust maailma külastama. Iga lehekülje on hõivanud kindel tegelane. Siin on nii heatahtlik hai, kes jälgib mitmevärviliste kalade parve, kui ka tõsise pilguga merihobu, ja tark kilpkonn, kes vestleb armsalt naabri-krabiga.
Mereelanikud on valmistatud spetsiaalse silikoonist vahetükiga taktiilsete aistingute arendamiseks. Ruumilised mustrid ei kordu, mis aitab väikelapsel pealispindu teineteisest eristada.
Raamatu valmistamiseks kasutatakse ainult hüpoallergeenseid materjale. Tugevad kartongist leheküljed ja erihooldust mittevajavad silikoonist vahetükid muudavad tavalise raamatu-mänguasja täisväärtuslikuks õppevahendiks.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Puudutan ja õpin: Meri”
Par autoru(-iem)