ISBN9789949695133

Puudutan ja õpin: Meri

IllustraatorAnna Gensler

Läbi müüdud

Tootekood: 9789949695133 Kategooria: Sildid: , ,
ISBN

9789949695133

ILMUMISAASTA

2020

MÕÕT

175 х 175 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

10

VANUS
ILLUSTREERIJA
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Väikelapsed õpivad oma esimestest eluhetkedest alates nende jaoks tundmatut maailma tundma taktiilsete aistingute abil. Iga päevaga muutub huvi kõige uue vastu üha suuremaks. Aga kui palju kõike seisab neil veel ees tundma õppida!
Taktiilsete vahetükkidega raamat „Meri” on loodud spetsiaalselt teadmishimuliste väikelaste jaoks ja on suunatud sensoorsete aistingute arendamiseks. Isegi kõige nooremate lugejate jaoks lihtsaid ja arusaadavaid luuletusi on täiendatud erksate illustratsioonidega.
Värvikas kaaneümbris on nii meelitav! Sõbralik kala justkui kutsub haaravat veealust maailma külastama. Iga lehekülje on hõivanud kindel tegelane. Siin on nii heatahtlik hai, kes jälgib mitmevärviliste kalade parve, kui ka tõsise pilguga merihobu, ja tark kilpkonn, kes vestleb armsalt naabri-krabiga.
Mereelanikud on valmistatud spetsiaalse silikoonist vahetükiga taktiilsete aistingute arendamiseks. Ruumilised mustrid ei kordu, mis aitab väikelapsel pealispindu teineteisest eristada.
Raamatu valmistamiseks kasutatakse ainult hüpoallergeenseid materjale. Tugevad kartongist leheküljed ja erihooldust mittevajavad silikoonist vahetükid muudavad tavalise raamatu-mänguasja täisväärtuslikuks õppevahendiks.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Puudutan ja õpin: Meri”
Autori(te)st