9.49

Puudutan ja õpin: Meri

2 tk laos

9789949695133 , ,
Jaga

Väikelapsed õpivad oma esimestest eluhetkedest alates nende jaoks tundmatut maailma tundma taktiilsete aistingute abil. Iga päevaga muutub huvi kõige uue vastu üha suuremaks. Aga kui palju kõike seisab neil veel ees tundma õppida!
Taktiilsete vahetükkidega raamat „Meri” on loodud spetsiaalselt teadmishimuliste väikelaste jaoks ja on suunatud sensoorsete aistingute arendamiseks. Isegi kõige nooremate lugejate jaoks lihtsaid ja arusaadavaid luuletusi on täiendatud erksate illustratsioonidega.
Värvikas kaaneümbris on nii meelitav! Sõbralik kala justkui kutsub haaravat veealust maailma külastama. Iga lehekülje on hõivanud kindel tegelane. Siin on nii heatahtlik hai, kes jälgib mitmevärviliste kalade parve, kui ka tõsise pilguga merihobu, ja tark kilpkonn, kes vestleb armsalt naabri-krabiga.
Mereelanikud on valmistatud spetsiaalse silikoonist vahetükiga taktiilsete aistingute arendamiseks. Ruumilised mustrid ei kordu, mis aitab väikelapsel pealispindu teineteisest eristada.
Raamatu valmistamiseks kasutatakse ainult hüpoallergeenseid materjale. Tugevad kartongist leheküljed ja erihooldust mittevajavad silikoonist vahetükid muudavad tavalise raamatu-mänguasja täisväärtuslikuks õppevahendiks.

ISBN

9789949695133

ILMUMISAASTA

2020

FORMAAT

Pappraamat

MÕÕT

175 х 175 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

10

VANUS

ILLUSTREERIJA

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Puudutan ja õpin: Meri”
Sisestage otsimiseks vähemalt 4 tähemärki

Copyrighted Image