ISBN9789949695812

Puudutan ja õpin: Mets

IlustratorsAnna Gensler

Pārdots

SKU: 9789949695812 Category:
Izdošanas gads

2021

Izmērs

175 х 175 mm

Lappušu skaits

10

Ilustrators
Formāts
Apraksts

Apraksts

Lapsed on väga teadmishimulised!

Nad püüavad katsuda seda, mis neile kätte satub! Raamatusari „Puudutan ja õpin” annab väikelapsele suurepärase võimaluse ümbritseva maailma tundmaõppimiseks.

Haaravate luuletustega värvikate joonistuste ja katsumisel meeldivate taktiilsete elementide kombinatsioon võimaldab saada interaktiivse lugemise hindamatu kogemuse. Lapsed vaatavad meeleldi erksavärvilisi kujutisi, õpivad värve eraldama ja saavad teada uusi sõnu.

Luulevormis raamat „Mets” tutvustab meid metsaelanikega. Lõbusad loomad ootavad noori lugejad igal leheküljel! Vaat siin otsustas väärikas põder kaugele reisile minna, ta kannab tähtsalt oma majesteetlikke sarvi. Muretu kägu hüpleb oksalt oksale, aga seal, põõsaste taga varitseb kaval ämblik. Kas soovite teada, kas ta kardab kõdi? Sellisel juhul haarake tal kiiresti seljast kinni!

„Mets” – see ei ole lihtsalt raamat, vaid täisväärtuslik kompleksne trenažöör. Värvilised kujutised tutvustavad väikelastele uusi mõisteid, lühikesed luuletused arendavad lapse kõneoskust, erineva värvi ja kujuga silikoonist vahetükid treenivad peenmotoorikat, parandavad info vastuvõtmise oskusi.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Puudutan ja õpin: Mets”
Par autoru(-iem)