ISBN9789949695812

Puudutan ja õpin: Mets

IllustraatorAnna Gensler

Läbi müüdud

Tootekood: 9789949695812 Kategooria:
ILMUMISAASTA

2021

MÕÕT

175 х 175 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

10

ILLUSTREERIJA
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Lapsed on väga teadmishimulised!

Nad püüavad katsuda seda, mis neile kätte satub! Raamatusari „Puudutan ja õpin” annab väikelapsele suurepärase võimaluse ümbritseva maailma tundmaõppimiseks.

Haaravate luuletustega värvikate joonistuste ja katsumisel meeldivate taktiilsete elementide kombinatsioon võimaldab saada interaktiivse lugemise hindamatu kogemuse. Lapsed vaatavad meeleldi erksavärvilisi kujutisi, õpivad värve eraldama ja saavad teada uusi sõnu.

Luulevormis raamat „Mets” tutvustab meid metsaelanikega. Lõbusad loomad ootavad noori lugejad igal leheküljel! Vaat siin otsustas väärikas põder kaugele reisile minna, ta kannab tähtsalt oma majesteetlikke sarvi. Muretu kägu hüpleb oksalt oksale, aga seal, põõsaste taga varitseb kaval ämblik. Kas soovite teada, kas ta kardab kõdi? Sellisel juhul haarake tal kiiresti seljast kinni!

„Mets” – see ei ole lihtsalt raamat, vaid täisväärtuslik kompleksne trenažöör. Värvilised kujutised tutvustavad väikelastele uusi mõisteid, lühikesed luuletused arendavad lapse kõneoskust, erineva värvi ja kujuga silikoonist vahetükid treenivad peenmotoorikat, parandavad info vastuvõtmise oskusi.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Puudutan ja õpin: Mets”
Autori(te)st