ISBN9789949695829

Puudutan ja õpin: Park

IlustratorsAnna Gensler

Pārdots

SKU: 9789949695829 Category:
Izdošanas gads

2021

Izmērs

175 х 175 mm

Lappušu skaits

10

Vecums
Ilustrators
Formāts
Apraksts

Apraksts

Huvitav disain ja kasulikud teadmised, haaravad luuletused ja erksavärvilised pidid, kvaliteetsest kartongist tugevad leheküljed ja ohutud silikoonist vahetükid – ja see kõik käib selle raamatu kohta! Raamat „Park” raamatusarjast „Puudutan ja õpin” on unikaalne õppevahend kõige noorematele lugejatele. See viib ellu laste kõige julgemad fantaasiad!

Raamat võimaldab tutvuda väikelastel kodust lahkumata vilka oravaga, kes varub agaralt maitsvaid pähkleid, puudutada kõrges rohus peituvat tagasihoidlikku rohutirtsu, jälgida varjatud eluviisiga vihmaussi ning imetleda paabulinnu uskumatult ilusat saba.

Erksavärvilised pildid ja lühikesed luuletused tekitavad väikestes rüblikutes raamatu vastu siira huvi. Silikoonist vahetükid võimaldavad puudutada selle imelise pargi meeldivaid elanikke ning mõjutavad positiivselt peenmotoorika arengut lastel.

Raamat „Park” – teie väikelapse kindel sõber! Vastupidavad materjalid, mugav formaat ja meeldiv disain – kõik parimates traditsioonides kõige väiksematele mõeldud raamatute väljaandmisel!

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Puudutan ja õpin: Park”
Par autoru(-iem)