ISBN9789949695829

Puudutan ja õpin: Park

IllustraatorAnna Gensler

Läbi müüdud

Tootekood: 9789949695829 Kategooria:
ILMUMISAASTA

2021

MÕÕT

175 х 175 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

10

VANUS
ILLUSTREERIJA
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Huvitav disain ja kasulikud teadmised, haaravad luuletused ja erksavärvilised pidid, kvaliteetsest kartongist tugevad leheküljed ja ohutud silikoonist vahetükid – ja see kõik käib selle raamatu kohta! Raamat „Park” raamatusarjast „Puudutan ja õpin” on unikaalne õppevahend kõige noorematele lugejatele. See viib ellu laste kõige julgemad fantaasiad!

Raamat võimaldab tutvuda väikelastel kodust lahkumata vilka oravaga, kes varub agaralt maitsvaid pähkleid, puudutada kõrges rohus peituvat tagasihoidlikku rohutirtsu, jälgida varjatud eluviisiga vihmaussi ning imetleda paabulinnu uskumatult ilusat saba.

Erksavärvilised pildid ja lühikesed luuletused tekitavad väikestes rüblikutes raamatu vastu siira huvi. Silikoonist vahetükid võimaldavad puudutada selle imelise pargi meeldivaid elanikke ning mõjutavad positiivselt peenmotoorika arengut lastel.

Raamat „Park” – teie väikelapse kindel sõber! Vastupidavad materjalid, mugav formaat ja meeldiv disain – kõik parimates traditsioonides kõige väiksematele mõeldud raamatute väljaandmisel!

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Puudutan ja õpin: Park”
Autori(te)st