-29%
ISBN9789949695157

Mis toimub talus?

IllustraatorAnne-Marie Frisque

Original price was: 8.39€.Current price is: 5.99€. Kampaania kehtib kuni 31.07.2024

Laos. Tarne 1-3 tööpäeva.
Tootekood: 9789949695157 Kategooriad: , Sildid: ,
ISBN

9789949695157

ILMUMISAASTA

2020

MÕÕT

235 х 175 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

12

VANUS
ILLUSTREERIJA
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Väikelapse areng – see on tähtis ülesanne, millel ei saa lasta isevoolu kulgeda. Tema uudishimu tuleb igati ergutada ja aidata kõige uue tundmaõppimisel. Üheks kasvatusvõtetest on üheskoos lugemine. Seejuures on väga tähtis valida välja õige raamat, millest saab väikelapse jaoks tõeline õppevahend.

Raamatusari „Esimesed jutud kaasalugemiseks“ on suunatud kõne arendamiseks ja ümbritseva maailma kohta uute teadmiste saamiseks.

Raamat „Mis toimub talus?“ kirjeldab taluelu argipäevi ja tutvustab väikelapsele kerges mängulises vormis selle elanikke.
Dekoratiivsed väljalõiked kaaneümbrisel köidavad kohe tähelepanu. Vaatame õige, kes peidab ennast akna taga? Uudishimu võtab võimust ja laps avab kannatamatult uue lehekülje, et tutvuda lähemalt talu ja selle elanikega.

Haaravate lugude üheskoos lugemine ja erksate illustratsioonide vaatamine õpetab väikelast kuulama, koondama tähelepanu ja märkama detaile. Tal tekib arusaamine esemetest ja toimingutest, laieneb silmaring.
Tekstis on mõned sõnad asendatud piltidega. Neid lugemisprotsessi ajal uurides õpib laps eristama esemeid ja loomi, saab teada uusi nimesid ja proovib neid hääldada, mis mõjub soodsalt kõne arengule.

Ebatavaline vorm, kompaktsed mõõtmed ja teravate nurkade puudumine on mugav väikelapse jaoks, kes saab lehekülgi iseseisvalt keerata ja illustratsioone vaadata.
Raamat on valmistatud tihedast kartongist, tänu millele on see lapse tervisele ohtu ning samuti pikeneb raamatu kasutusiga tunduvalt.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mis toimub talus?”
Autori(te)st