ISBN9789949695508

Pildid beebidele. Kujundid

Läbi müüdud

Tootekood: 9789949695508 Kategooria: Sildid: ,
ISBN

9789949695508

ILMUMISAASTA

2021

MÕÕT

130 х 130 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

12

VANUS
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Lapse areng – see on väga tähtis protsess! Väikelaps hakkab juba oma esimestest elupäevadest alates ümbritsevat maailma tundma õppima. Igal hetkel ootavad teda ees suured avastused ja uued muljed.

Kõige paremini omandavad lapsed uut teavet mängides, seepärast peavad arendavad abivahendid olema köitvad ja mugavad. Selle ülesandega saab suurepäraselt hakkama sari „Pildid beebidele”. Ohutud lõõtsraamatud muutuvad haaravaks mänguks. Tugevast kartongist vastakleheküljed alluvad kergesti laste kohmakatele sõrmedele. Piisab, kui tõmmata ühest servast ja lapse ees avaneb imeline maailm.

Üks sellistest raamatutest „Kujundid” tutvustab last vormidega. Mustvalged kujutised võimaldavad koondada tähelepanu detailidele. Suured illustratsioonid on kergesti vastuvõetavad isegi kõige väiksemate laste poolt.

Lükake oma asjatoimetused edasi ja veetke aega oma väikelapsega. Sest sellised hetked on hindamatud! Näidake talle, kuidas raamatut õigesti lahti võtta ja kokku panna, lugege talle ette kujundite nimetused. Ühised õppetunnid arendavad kõneoskust, raamatu iseseisev vaatamine kujundab loogilist mõtlemist ja arendab peenmotoorikat.

Raamat „Kujundid” – asendamatu abiline kõigile emadele ja väikelaste lemmikmäng!

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pildid beebidele. Kujundid”
Autori(te)st

Sulle võib meeldida ka