ISBN9789949695782

Pildid beebidele. Põrr-põrr!

Läbi müüdud

Tootekood: 9789949695782 Kategooria: Sildid: ,
ISBN

9789949695782

ILMUMISAASTA

2021

MÕÕT

130 х 130 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

12

VANUS
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Kes ütles, et raamatut saab ainult lugeda? Raamatusari „Pildid beebidele” tõestab, et see väide on põhimõtteliselt vale.

Kohe, kui väikelaps siia ilma sünnib, hakkab ta ümbritsevat maailma tundma õppima. Laps vaatab juba esimestest sekunditest alates tähelepanelikult oma ema nägu, ümbruskonda, püüab näha erksaid detaile. Nägemiselundite arengut soodustavad samuti ka spetsiaalsed õppevahendid. Nende seast üheks tõhusamaks peetakse õigusega raamatusarja „Pildid beebidele”, mille kontrastses värvigammas kujutised aitavad lastel koondada oma pilgu konkreetsetele detailidele.

Väikelast ootab ees tutvumine transpordi, taimede ja loomadega. Siin võib kohata uudishimulikku pandat, mahlast kirssi ja lõbusaid õhupalle, mis püüavad taevasse libiseda. Iga pildiga kaasneb tekst, aga kontrastsete värvide olemasolu suunab lapse tähelepanu detailidele, mis mõjutab positiivselt nägemiselundite arengut.

Raamat sobib kasutamiseks nii väikelapse ja lapsevanemate ühisteks õpinguteks kui ka iseseisvaks uurimiseks tulevikus. Kvaliteetne kartong pikendab oluliselt väljaande kasutusiga, aga ümarad servad tagavad väikelapse ohutuse.

Raamat „Põrr-põrr” – parim kingitus teie lapsele!

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pildid beebidele. Põrr-põrr!”
Autori(te)st

Sulle võib meeldida ka