ISBN9789949695515

Pildid beebidele. Loomade näod

Läbi müüdud

Tootekood: 9789949695515 Kategooria: Sildid: ,
ISBN

9789949695515

ILMUMISAASTA

2021

MÕÕT

130 х 130 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

12

VANUS
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Teadmishimuline ja lõbus põngerjas – sellest unistab iga ema! Te hakkate juba mõned sekundid pärast lapse sündimist ette kujutama, kuidas teie laps kasvab, rõõmustab edusammudega koolis, ülikoolis, saab maineka ametikoha suurettevõttes. Kuid selleks tuleb läbida pikk tee, ja ilma abita ei saa siin hakkama.

Raamatusari „Pildid beebidele” loodi spetsiaalselt teadmishimulistele väikelastele, kes püüavad ümbritseva maailma kohta võimalikult palju teada saada. See on tõeline õppevahend kõige väiksematele. Ja kui palju rõõmu valmistab lastele õppimine koos emaga!

Raamat „Loomade näod” tutvustab lapsele loomakujutisi. Kolme kontrastse värvi kombinatsioon: musta, valge ja punase, köidab väikelapse tähelepanu. Ta uurib suuri detaile loomade koonudel, õpib koondama tähelepanu, arendab mälu.

Lõõtsakujulise raamatu originaalne formaat muudab illustratsioonide vaatamise haaravaks rännakuks. Ja vaat aga vaata, pildil pole lihtsalt looma kujutis, vaid lõbus ja vallatu konnapoeg. Aga kes siis on peidus järgmise lehekülje taga? Võib-olla on see varitsev tiiger? Või sõbralik panda? Või kaval rebasepoeg?

Ümarate nurkadega mugav formaat ja kvaliteetne trükk tugeval kartongil pikendavad oluliselt raamatu kasutusiga. Raamat „Loomade näod” hakkab teie põngerjale meeldima ja sellest saab ustav abiline ümbritseva maailmaga tutvumisel.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pildid beebidele. Loomade näod”
Autori(te)st

Sulle võib meeldida ka