ISBN9789949580941

Pildid beebidele. Tsuhh-tsuhh!

Läbi müüdud

Tootekood: 9789949580941 Kategooria: Silt:
ISBN

9789949580941

ILMUMISAASTA

2019

MÕÕT

130 х 130 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

12

VANUS
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Beebi eest hoolitsemine pole lihtne ülesanne! Väikest rüblikut tuleb mitte ainult õigel ajal toita, pesta ja magama panna, vaid ka lõbustada. Ja selleks sobivad väga hästi arendavad tegevused! Neil on laste harmoonilisel kasvatamisel väga suur roll.

Väga tähtis on valida metoodika, mis vastab lapse vanusele. Just seepärast loodi raamatusari „Pildid beebidele“, mis töötati spetsiaalselt välja lastele vanuses sünnihetkest kuni kolmanda eluaastani. Mugavad lõõtsraamatud õpetavad last koondama tähelepanu kujutistele, treenivad mälu ja arendavad peenmotoorikat.

Raamat „Tsuhh-tsuhh!“ tutvustab lastele mitmesuguseid esemeid ja loomi. Lakooniline värvigamma köidab tähelepanu, paneb vaatama iga detaili eraldi, mis on suurepäraseks nägemistreeninguks.

See on põnev teekond, kus teid ootab ees palju uusi ja huvitavaid tutvusi. Siin on tõsine öökull suled kohevile ajanud ja ootab, millal me taas teele asume, aga liblikas lendleb muretult lillelt lillele.

Mõningaid pilte saadavad iseloomulikud helid. Saate teada, kuidas räägib pardipoeg, linnuke, öökull, kui isuäratavalt maitseb küps maasikas või mahlane õun, millist heli teeb lõbusalt hüplev pall.

Aga proovime õige neid helisid üheskoos korrata!

Auruvedur, tsuhh-tsuhh!

Nii lõbus on mängida koos ema ja raamatuga Tsuhh-tsuhh!“

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pildid beebidele. Tsuhh-tsuhh!”
Autori(te)st

Sulle võib meeldida ka