ISBN9789949695201

Puslesõbrad. Loomad

IllustraatorDawn Machell

11.99

Laos. Tarne 1-3 tööpäeva.
Tootekood: 9789949695201 Kategooria: Sildid: , ,
ISBN

9789949695201

ILMUMISAASTA

2020

MÕÕT

270 х 245 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

10

VANUS
ILLUSTREERIJA
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Esimene raamat väikelapse jaoks – see ei ole lihtsalt komplekt mitmevärvilisi pilte.
Lapse tähelepanu köita on lihtne, selle hoidmine on tunduvalt raskem. Kuid raamat „Puslesõbrad. Loomad” saab taolise ülesandega suurepäraselt hakkama.

Uskumatult erksad, mahlased illustratsioonid köidavad sõna otseses mõttes juba esimesest hetkest alates. Aga võimalus pusledest pilt kokku panna viib lapse täielikku vaimustusse!

Aknast piilub välja vallatu lõvipoeg, kes kutsub tutvuma loomariigiga. Kuid mis seal ees ootab? Võib-olla ohtlik džunglimaailm? Või imeline veealune kuningriik?

Iga lehekülg demonstreerib eraldi elukeskkonda ja selle elanikke. Kirjeldust saadavad erksavärvilised joonistused, samuti helid, mida loomad tekitavad. Igal leheküljel on üks suurtest pusletükkidest kokku pandud tegelane. Neid saab raamatust kergesti välja võtta ja mängida, ikka ja jälle kokku pannes. Selline tegevus arendab käte peenmotoorikat, loogilist mõtlemist ja mälu.

Mugav formaat, tugevad kartongist leheküljed ja teravate nurkade puudumine tagavad lapsele täieliku ohutuse ja pikendavad trükise kasutusiga.

Raamat „Puslesõbrad. Loomad” – koolitus mängulises formaadis kõige väiksematele.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Puslesõbrad. Loomad”
Autori(te)st