ISBN9789949695126

Puudutan ja õpin: Heinamaa

IllustraatorAnna Gensler

Läbi müüdud

Tootekood: 9789949695126 Kategooria: Sildid: , ,
ISBN

9789949695126

ILMUMISAASTA

2020

MÕÕT

175 х 175 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

10

VANUS
ILLUSTREERIJA
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

Ümbritsev maailm kätkeb endas väikelapse jaoks palju uut ja huvitavat. Kuidas küll tahaks kõigeni küündida, katsuda ja maitsta! Meeleelundite arengul on tohutu tähtsus ja seepärast tuleb last tema uudishimu rahuldamisel igati ergutada.
Kombatava sisuga raamat „Heinamaa” aitab väikelapsel saada uusi aistinguid, mis avardavad märkimisväärselt tema ettekujutust ümbritsevast maailmast. Lõbusad luuletused ja erksad illustratsioonid tekitavad huvi igas rüblikus!
Naljakas tigu kaaneümbrisel justkui kutsub tutvuma ülejäänud niiduelanikega. Siin jalutab tähtsa välimusega mitmevärviline faasan. Aga seal soojendab lõbus konnapoeg hellitavate päikesekiirte käes. Ning töökas mutt on kõik tööd pooleli jätnud ja piilub urust välja.
Raamatutegelased omavad ruumilise kujutisega spetsiaalset silikoonist vahetükki. Igaühel neist on kordumatu muster, mis õpetab last eristama esemeid mitte ainult välimuse järgi, vaid ka kombates.
Raamat on täielikult valmistatud väikelapse tervisele ohututest materjalidest. See on suurepärane õppevahend lapse taktiilsete aistingute arendamiseks ja maailma tundmaõppimiseks.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Puudutan ja õpin: Heinamaa”
Autori(te)st