ISBN9789949695508

Pildid beebidele. Kujundid

Pārdots

SKU: 9789949695508 Category: Tagi: ,
ISBN

9789949695508

Izdošanas gads

2021

Izmērs

130 х 130 mm

Lappušu skaits

12

Vecums
Formāts
Apraksts

Apraksts

Lapse areng – see on väga tähtis protsess! Väikelaps hakkab juba oma esimestest elupäevadest alates ümbritsevat maailma tundma õppima. Igal hetkel ootavad teda ees suured avastused ja uued muljed.

Kõige paremini omandavad lapsed uut teavet mängides, seepärast peavad arendavad abivahendid olema köitvad ja mugavad. Selle ülesandega saab suurepäraselt hakkama sari „Pildid beebidele”. Ohutud lõõtsraamatud muutuvad haaravaks mänguks. Tugevast kartongist vastakleheküljed alluvad kergesti laste kohmakatele sõrmedele. Piisab, kui tõmmata ühest servast ja lapse ees avaneb imeline maailm.

Üks sellistest raamatutest „Kujundid” tutvustab last vormidega. Mustvalged kujutised võimaldavad koondada tähelepanu detailidele. Suured illustratsioonid on kergesti vastuvõetavad isegi kõige väiksemate laste poolt.

Lükake oma asjatoimetused edasi ja veetke aega oma väikelapsega. Sest sellised hetked on hindamatud! Näidake talle, kuidas raamatut õigesti lahti võtta ja kokku panna, lugege talle ette kujundite nimetused. Ühised õppetunnid arendavad kõneoskust, raamatu iseseisev vaatamine kujundab loogilist mõtlemist ja arendab peenmotoorikat.

Raamat „Kujundid” – asendamatu abiline kõigile emadele ja väikelaste lemmikmäng!

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Pildid beebidele. Kujundid”
Par autoru(-iem)

You may also like…