-10%
ISBN9789916699324

Kallista mind. Lemmikloomad

8.99 Kampaania kehtib kuni 09.05.2024

Laos. Tarne 1-3 tööpäeva.
Tootekood: 9789916699324 Kategooriad: , Silt:
ISBN

9789916699324

ILMUMISAASTA

2023

MÕÕT

170 x 170 mm

LEHEKÜLGEDE ARV

10

VANUS
FORMAAT
Kirjeldus

Kirjeldus

„Kallista mind. Lemmikloomad” — see on vaimustav raamat, mis on spetsiaalselt loodud väikelastele ja äsja käima õppinud põngerjatele, et tutvustada neile võluvate lemmikloomade maailma. See tugevast kartongist valmistatud raamat kutsub noori lugejaid uurima oma lemmikloomade pehmet ja kohevat maailma.
Igal raamatu lehel on erksavärviline illustratsioon ühest armsast lemmikloomast ning ainulaadse tekstuuriga vaheleht, mida saab väikeste sõrmedega katsuda ja uurida. 

Raamatut lehitsedes kohtab teie laps:

  • Kohevakarvalist, sõbralikku koera koos kunstkarusnahast pehme vahelehega, mida saab silitada ja katsuda.
  • Armsat merisiga koos sametise vahelehega, mis jäljendab merisea siledat karvkatet.
  • Naljakat, armsat jänkut koos pehme vahelehega, mis jäljendab tema kohevat selga ja teisi lemmikloomi.

Lisaks taktiilsete aistingute pakkumisele sisaldab „Kallista mind. Lemmikloomad” lihtsat ja kaasahaaravat riimis teksti, mis tutvustab lemmikloomade nimesid ja põhiharjumusi. See on ideaalne viis sõnavara täiendamiseks ja lapse varajase keelearengu abistamiseks.
See võluv raamat tagab nii sensoorse stimulatsioon kui ka kasvatab lastes armastust loomade vastu ning pakub lugemisrõõmu juba noorest east peale. „Kallista mind. Lemmikloomad” — on ideaalne täiendus lasteraamatukogule ja suurepärane kingitus noortele lapsevanematele, kes soovivad jagada rõõmu ümbritseva maailma avastamisest koos oma väikelastega.


HOIATUS! Alla 3-aastase lapse puhul on soovituslik täita raamatut täiskasvanu juhendamisel. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht.

Arvustused0

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kallista mind. Lemmikloomad”
Autori(te)st

Sulle võib meeldida ka