ISBN9789949695515

Pildid beebidele. Loomade näod

Pārdots

SKU: 9789949695515 Category: Tagi: ,
ISBN

9789949695515

Izdošanas gads

2021

Izmērs

130 х 130 mm

Lappušu skaits

12

Vecums
Formāts
Apraksts

Apraksts

Teadmishimuline ja lõbus põngerjas – sellest unistab iga ema! Te hakkate juba mõned sekundid pärast lapse sündimist ette kujutama, kuidas teie laps kasvab, rõõmustab edusammudega koolis, ülikoolis, saab maineka ametikoha suurettevõttes. Kuid selleks tuleb läbida pikk tee, ja ilma abita ei saa siin hakkama.

Raamatusari „Pildid beebidele” loodi spetsiaalselt teadmishimulistele väikelastele, kes püüavad ümbritseva maailma kohta võimalikult palju teada saada. See on tõeline õppevahend kõige väiksematele. Ja kui palju rõõmu valmistab lastele õppimine koos emaga!

Raamat „Loomade näod” tutvustab lapsele loomakujutisi. Kolme kontrastse värvi kombinatsioon: musta, valge ja punase, köidab väikelapse tähelepanu. Ta uurib suuri detaile loomade koonudel, õpib koondama tähelepanu, arendab mälu.

Lõõtsakujulise raamatu originaalne formaat muudab illustratsioonide vaatamise haaravaks rännakuks. Ja vaat aga vaata, pildil pole lihtsalt looma kujutis, vaid lõbus ja vallatu konnapoeg. Aga kes siis on peidus järgmise lehekülje taga? Võib-olla on see varitsev tiiger? Või sõbralik panda? Või kaval rebasepoeg?

Ümarate nurkadega mugav formaat ja kvaliteetne trükk tugeval kartongil pikendavad oluliselt raamatu kasutusiga. Raamat „Loomade näod” hakkab teie põngerjale meeldima ja sellest saab ustav abiline ümbritseva maailmaga tutvumisel.

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Pildid beebidele. Loomade näod”
Par autoru(-iem)

You may also like…