ISBN9789949695782

Pildid beebidele. Põrr-põrr!

Pārdots

SKU: 9789949695782 Category: Tagi: ,
ISBN

9789949695782

Izdošanas gads

2021

Izmērs

130 х 130 mm

Lappušu skaits

12

Vecums
Formāts
Apraksts

Apraksts

Kes ütles, et raamatut saab ainult lugeda? Raamatusari „Pildid beebidele” tõestab, et see väide on põhimõtteliselt vale.

Kohe, kui väikelaps siia ilma sünnib, hakkab ta ümbritsevat maailma tundma õppima. Laps vaatab juba esimestest sekunditest alates tähelepanelikult oma ema nägu, ümbruskonda, püüab näha erksaid detaile. Nägemiselundite arengut soodustavad samuti ka spetsiaalsed õppevahendid. Nende seast üheks tõhusamaks peetakse õigusega raamatusarja „Pildid beebidele”, mille kontrastses värvigammas kujutised aitavad lastel koondada oma pilgu konkreetsetele detailidele.

Väikelast ootab ees tutvumine transpordi, taimede ja loomadega. Siin võib kohata uudishimulikku pandat, mahlast kirssi ja lõbusaid õhupalle, mis püüavad taevasse libiseda. Iga pildiga kaasneb tekst, aga kontrastsete värvide olemasolu suunab lapse tähelepanu detailidele, mis mõjutab positiivselt nägemiselundite arengut.

Raamat sobib kasutamiseks nii väikelapse ja lapsevanemate ühisteks õpinguteks kui ka iseseisvaks uurimiseks tulevikus. Kvaliteetne kartong pikendab oluliselt väljaande kasutusiga, aga ümarad servad tagavad väikelapse ohutuse.

Raamat „Põrr-põrr” – parim kingitus teie lapsele!

Atsauksmes0

Atsauksmes

Preces apskatu vēl nav

Esiet pirmais, kurš novērtē preci “Pildid beebidele. Põrr-põrr!”
Par autoru(-iem)

You may also like…